Сообщения без ответов | Активные темы

Часовой пояс: UTC + 3 часа


Начать новую тему  Ответить на тему 
 Страница 23 из 30 [ Сообщений: 294 ] 
На страницу: Пред.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 30  След.
АвторСообщение
Re: Прошу помолиться об упокоении моей доченьки Калерии...
СообщениеДобавлено: 26 фев 2015, 21:15 
Не в сети

Со святыми упокой, Христе, душу рабы Твоей Калерии, идеже несть болезнь, ни печаль, ни воздыхание, но жизнь безконечная. Вечная память!


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей доченьки Калерии...
СообщениеДобавлено: 07 мар 2015, 00:45 
Не в сети

Господи Иисусе Христе, Боже наш, Владыко живота и смерти, Утешителю скорбящих! С сокрушенным и умиленным сердцем прибегаю к тебе и молю Ти: помяни, Господи, во Царствии Твоем, усопшую рабу Твою, чадо мое Калерию и сотвори ей вечную память. Ты, Владыка живота и смерти, даровал еси мне чадо еси, Твоей же благой и премудрой воле изволися и отъяти е у меня Буди, благословенно имя Твое, Господи. Молю Тя, Судие неба и земли, бесконечною любовию Твоею к нам, грешным, прости, усопшему чаду моему, все согрешения его, вольные и невольные, яже словом, яже делом, яже ведением и неведением. Прости, милостиве, и наша родительская согрешения, да не прибудут они на чадах наших: всем, яко множицею согрешихом пред Тобою, множицею не соблюдохом, не сотворихом, якоже заповедовал еси нам. Аще еже усопшее чадо наше, нашея или своея ради вины, бяше в житии сем, работая миру и плоти своея, и непаче Тебе, Господу и Богу своему; аще возлюби прелести мира сего, а не паче слово Твое и заповеди Твоя; аще предавшеся сластем житейским, а не сокрушению о гресех своих, и в своем невоздержании бдения, пост и молитву забвению предаше, - молю Тя усердно, прости, преблагий Отче, чаду моему Калерии вся таковая прегрешения ее Калерии, прости, ослаби, аще и ино злое сотвори в житии сем, Христе Иисусе. Ты воскресил еси дщерь Иаида по вере и молитве отца ея, Ты исцелил еси дщерь жены - хананеянки по вере и прошению матери ею: услыши убо и молитву мою, не презри и моления моего о чаде моем Калерии. Прости, Господи, прости все согрешения ее, и прости и очисти душу ее, изми муки вечныя и всели е со всеми святыми Твоими, от века благоугодившими Тебе, ижде несть болезнь, ни печаль, ни воздыхание, но жизнь безконечная: яко несть человек, иже жив будет и не согрешит. Тя един без греха: и егда имати судите мирови, да услышит и чадо мое превожделенный глас Твой: приидите благосовении Отца Моего, и последуйте уготованное вам Царствие от сложения мира. Яко ты еси Отец милостей и щедрот, Ты живот и воскрешение наше, и тебе славу воссылаем Отцем и Святым Духом, ныне и присно, и во веки веков. Аминь.


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей доченьки Калерии...
СообщениеДобавлено: 07 мар 2015, 07:50 
Не в сети
Аватара пользователя

Со святыми упокой, Христе, душу рабы Твоей Калерии, идеже несть болезнь, ни печаль, ни воздыхание, но жизнь безконечная. Вечная память!

розы розы розы


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей доченьки Калерии...
СообщениеДобавлено: 10 мар 2015, 17:25 
Не в сети
Аватара пользователя

Со святыми упокой, Христе, душу рабы Твоей Калерии, идеже несть болезнь, ни печаль, ни воздыхание, но жизнь безконечная. Вечная память!


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей доченьки Калерии...
СообщениеДобавлено: 15 мар 2015, 14:05 
Не в сети
Аватара пользователя

Со святыми упокой, Христе, душу рабы Твоей Калерии, идеже несть болезнь, ни печаль, ни воздыхание, но жизнь безконечная. Вечная память.


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей доченьки Калерии...
СообщениеДобавлено: 16 мар 2015, 21:27 
Не в сети

Со святыми упокой, Христе, душу рабы Твоей Калерии, идеже несть болезнь, ни печаль, ни воздыхание, но жизнь безконечная. Вечная память!


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей доченьки Калерии...
СообщениеДобавлено: 17 мар 2015, 11:21 
Не в сети
Аватара пользователя

Со святыми упокой, Христе, душу рабы Твоей Калерии, идеже несть болезнь, ни печаль, ни воздыхание, но жизнь безконечная. Вечная память!


Взойду ли на небо — Ты там; сойду ли в преисподнюю — и там Ты.


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей доченьки Калерии...
СообщениеДобавлено: 21 мар 2015, 11:59 
Не в сети

Со святыми упокой, Христе, душу рабы Твоей Калерии, идеже несть болезнь, ни печаль, ни воздыхание, но жизнь безконечная. Вечная память!


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей доченьки Калерии...
СообщениеДобавлено: 21 мар 2015, 18:54 
Не в сети
Аватара пользователя

Со святыми упокой, Христе, душу рабы Твоей Калерии, идеже несть болезнь, ни печаль, ни воздыхание, но жизнь безконечная. Вечная память!


Взойду ли на небо — Ты там; сойду ли в преисподнюю — и там Ты.


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей доченьки Калерии...
СообщениеДобавлено: 06 апр 2015, 18:21 
Не в сети

Со святыми упокой, Христе, душу рабы Твоей Калерии, идеже несть болезнь, ни печаль, ни воздыхание, но жизнь безконечная. Вечная память.


 
 Страница 23 из 30 [ Сообщений: 294 ] 
На страницу: Пред.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 30  След.

Часовой пояс: UTC + 3 часа


Наши сайты:
SmertiNet.ruСайт SmertiNet.ruAhirat.ruСайт Ahirat.ru
© 2012-2023 Смерти нет!
При поддержке phpBB Group и русскоязычного сообщества phpBB

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
Time : 0.614s | 21 Queries | GZIP : On