Сообщения без ответов | Активные темы

Часовой пояс: UTC + 3 часа


Начать новую тему  Ответить на тему 
 Страница 27 из 29 [ Сообщений: 283 ] 
На страницу: Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  След.
АвторСообщение
Re: Прошу помолиться об упокоении моей мамочки Таисии
СообщениеДобавлено: 09 июл 2015, 13:59 
Не в сети
Аватара пользователя

Боже духов, и всякия плоти, смерть поправый и диавола упразднивый, и живот миру Твоему даровавый, Сам, Господи, упокой душу усопшей рабы Твоей мамочки моейТаисии в месте светле, в месте злачне, в месте покойне, отнюдуже отбеже болезнь, печаль и воздыхание. Всякое согрешение, содеянное ею, делом или словом или помышлением, яко Благий Человеколюбец Бог прости: яко несть человек, иже жив будет и не согрешит, Ты бо Един кроме греха, правда Твоя правда во веки, и слово Твое истина. Яко Ты еси воскресение, и живот, и покой усопшей рабы Твоей Таисии Христе Боже наш, и Тебе славу возсылаем, со безначальным Твоим Отцем, и Пресвятым и Благим и Животворящим Твоим Духом, ныне и присно и во веки веков. Аминь.


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей мамочки Таисии
СообщениеДобавлено: 11 авг 2015, 19:14 
Не в сети

Упокой, Господи, душу усопшей рабы твоей Таисии ,прости ей все прогрешения ,вольныя и невольныя ,даруй ей Царствие небесное и сотвори ей Вечную память . Аминь


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей мамочки Таисии
СообщениеДобавлено: 13 авг 2015, 09:42 
Не в сети
Аватара пользователя

Боже духов, и всякия плоти, смерть поправый и диавола упразднивый, и живот миру Твоему даровавый, Сам, Господи, упокой душу усопшей рабы Твоей Таисии в месте светле, в месте злачне, в месте покойне, отнюдуже отбеже болезнь, печаль и воздыхание. Всякое согрешение, содеянное ею, делом или словом или помышлением, яко Благий Человеколюбец Бог прости: яко несть человек, иже жив будет и не согрешит, Ты бо Един кроме греха, правда Твоя правда во веки, и слово Твое истина. Яко Ты еси воскресение, и живот, и покой усопшей рабы Твоей Таисии Христе Боже наш, и Тебе славу возсылаем, со безначальным Твоим Отцем, и Пресвятым и Благим и Животворящим Твоим Духом, ныне и присно и во веки веков. Аминь.


Взойду ли на небо — Ты там; сойду ли в преисподнюю — и там Ты.


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей мамочки Таисии
СообщениеДобавлено: 25 авг 2015, 14:46 
Не в сети
Аватара пользователя

Упокой, Господи, душу усопшей рабы твоей Таисии, прости ей все прогрешения вольныя и невольныя, даруй ей Царствие небесное и сотвори ей Вечную память. Аминь!


Воскрес Христос - и Жизнь вступила в свои права (св. Иоанн Златоуст)


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей мамочки Таисии
СообщениеДобавлено: 29 авг 2015, 21:11 
Не в сети

Упокой, Господи, душу усопшей рабы твоей Таисии ,прости ей все прегрешения ,вольныя и невольныя ,даруй ей Царствие небесное и сотвори ей Вечную память . Аминь


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей мамочки Таисии
СообщениеДобавлено: 09 сен 2015, 16:02 
Не в сети
Аватара пользователя

Упокой, Господи, душу усопшей рабы твоей Таисии ,прости ей все прогрешения ,вольныя и невольныя ,даруй ей Царствие небесное и сотвори ей Вечную память . Аминь
люблю


Взойду ли на небо — Ты там; сойду ли в преисподнюю — и там Ты.


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей мамочки Таисии
СообщениеДобавлено: 10 сен 2015, 21:17 
Не в сети

Боже духов, и всякия плоти, смерть поправый и диавола упразднивый, и живот миру Твоему даровавый, Сам, Господи, упокой душу усопшей рабы Твоей мамочки моейТаисии в месте светле, в месте злачне, в месте покойне, отнюдуже отбеже болезнь, печаль и воздыхание. Всякое согрешение, содеянное ею, делом или словом или помышлением, яко Благий Человеколюбец Бог прости: яко несть человек, иже жив будет и не согрешит, Ты бо Един кроме греха, правда Твоя правда во веки, и слово Твое истина. Яко Ты еси воскресение, и живот, и покой усопшей рабы Твоей Таисии Христе Боже наш, и Тебе славу возсылаем, со безначальным Твоим Отцем, и Пресвятым и Благим и Животворящим Твоим Духом, ныне и присно и во веки веков. Аминь.


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей мамочки Таисии
СообщениеДобавлено: 10 сен 2015, 21:32 
Не в сети

Упокой, Господи, душу усопшей рабы твоей Таисии ,прости ей все прогрешения ,вольныя и невольныя ,даруй ей Царствие небесное и сотвори ей Вечную память . Аминь


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей мамочки Таисии
СообщениеДобавлено: 26 сен 2015, 21:04 
Не в сети

Боже духов, и всякия плоти, смерть поправый и диавола упразднивый, и живот миру Твоему даровавый, Сам, Господи, упокой душу усопшей рабы Твоей мамочки моейТаисии в месте светле, в месте злачне, в месте покойне, отнюдуже отбеже болезнь, печаль и воздыхание. Всякое согрешение, содеянное ею, делом или словом или помышлением, яко Благий Человеколюбец Бог прости: яко несть человек, иже жив будет и не согрешит, Ты бо Един кроме греха, правда Твоя правда во веки, и слово Твое истина. Яко Ты еси воскресение, и живот, и покой усопшей рабы Твоей Таисии Христе Боже наш, и Тебе славу возсылаем, со безначальным Твоим Отцем, и Пресвятым и Благим и Животворящим Твоим Духом, ныне и присно и во веки веков. Аминь.


 
Re: Прошу помолиться об упокоении моей мамочки Таисии
СообщениеДобавлено: 29 сен 2015, 20:42 
Не в сети

Упокой, Господи, душу усопшей рабы твоей Таисии ,прости ей все прегрешения ,вольныя и невольныя ,даруй ей Царствие небесное и сотвори ей Вечную память . Аминь


 
 Страница 27 из 29 [ Сообщений: 283 ] 
На страницу: Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  След.

Часовой пояс: UTC + 3 часа


Наши сайты:
SmertiNet.ruСайт SmertiNet.ruAhirat.ruСайт Ahirat.ru
© 2012-2023 Смерти нет!
При поддержке phpBB Group и русскоязычного сообщества phpBB

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика
Time : 0.999s | 22 Queries | GZIP : On